✆ +421 910 878 770 (po-pi 8:00-18:00)

Spôsoby dodania a poštovné

Spôsoby dodania a výšku poštovného sme zhrnuli do nasledovnej tabuľky:

Pošta doporučene Kuriér Osobný odber Lipt.Hrádok (po dohode) Objednávky v hodnote vyššej ako 40€ v rámci SR
do 100g 100 – 500g viac ako 500g 0 – 5kg
Slovensko 1,70 € 1,95 € 2,80 € 3,20 € Zadarmo Zadarmo
Česká republika 3,20 € 5,10 €
  • Ceny poštovného sú uvedené v € s DPH.
  • Osobný odber je možný po dohode v našom sklade v Lipt. Hrádku. Volajte 0910 878 770 alebo nám napíšte.
  • Poštovné v rámci Slovenska zadarmo pri objednávkach v hodnote viac ako 40€
  • Cena za dodanie do ostatných štátov EÚ je stanovená individuálne na základe osobitnej dohody. Prosím kontaktujte nás.

Pošta doporučene – Cez Slovenskú poštu zasielame tovar doporučene, preto je pravdepodobné, že ak Vás poštár nezastihne doma, alebo ak je zásielka väčšia, nájdete si v schránke žlté oznámenie o uložení zásielky a tá na Vás bude čakať na Vašej pošte. Objednávky s platbou prijatou na náš účet do 12:00 hod podávame na pošte ešte v ten istý deň a doručenie trvá zvyčajne 2-3 pracovné dni.

Kuriér – Prepravná spoločnosť SPS resp. InTime Vám doručí tovar priamo na Vašu adresu zväčša doobeda, preto ak ste v práci, zadajte na doručenie Vašu pracovnú adresu. Kuriér Vás bude kontaktovať telefonicky. V prípade neúspešného prvého doručenia si môžete s kuriérom dohodnúť jeden náhradný pokus o doručenie. Zásielky cez prepravnú spoločnosť SPS resp. InTime posielame zvyčajne nasledujúci deň po prijatí platby a doručené sú v priebehu ďalšieho dňa.

Doba dodania sa môže predĺžiť v prípade úhrady z inej banky ako je naša (Fio banka). Je potrebné počítať s 1-3 dňami na medzibankový prevod. Zásielky posielame až po prijatí platby na náš účet.

Prijatie platby Vám potvrdíme e-mailom. Ak Vám zásielka nebude doručená do 3 dní od oznámenia o prijatí platby, prosím kontaktujte nás.