✆ +421 910 878 770 (po-pi 8:00-18:00)

Spôsoby platby

Za objednávku v našom e-shope môžete zaplatiť dvomi spôsobmi:

  • bankový prevod 

Po odoslaní objednávky dostanete e-mail s inštrukciami k platbe. Objednávku je potrebné zaplatiť prevodom na náš účet v Tatrabanke a ako variabilný symbol uviesť číslo objednávky. Tovar Vám odošleme až po prijatí platby na náš účet. Ak robíte prevod z rovnakej banky, peniaze máme pripísané na účet ihneď. Medzibankový prevod môže trvať 1-3 pracovné dni.

  • platba kartou cez Pay Pal

V závere objednávky budete presmerovaný na stránku PayPal, kde zrealizujete platbu z Vašej platobnej karty cez Váš PayPal účet. PayPal je jedna z najobľúbenejších a najbezpečnejších platobných brán na trhu. Peniaze sú pripísané na náš účet ihneď a tovar Vám tak môžeme odoslať bez ďalšieho čakania.

  • PRIPRAVUJEME – platobné brány

Pripravujeme pre Vás možnosť platby prevodom cez prednastavené platobné brány. Jedná sa o bezpečné a rýchle bankové prevody, kedy platbu zrealizujete stlačením tlačítka, prihlásením sa do Vášho internetového bankovníctva a jednoduchým potvrdením už prednastaveného formulára na prevod. Navyše v tomto prípade dostaneme potvrdenie o prevode okamžite bez ohľadu na to, z ktorej banky prevod robíte a môžeme Váš tovar odoslať ihneď.