0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

Prinášame Vám naše top 3 tipy na vianočné darčeky bez plastov, darčeky praktické, zmysluplné a hlavne “zdravé”.

1. Kniha Prvé príkrmy pre rodičov, ktorým záleží na zdravej strave

Týmto praktickým darčekom sa nemôžete netrafiť do vkusu. Ideálny dareček pre všetky čerstvé alebo budúce mamičky alebo aj oteckov. Kniha plná odborných rád a odporúčaní o tom kedy a ako začať s prvými príkrmami, ako postupovať a čo robiť, ak nejde všetko podľa plánu, plus najobľúbenejšie zdravé recepty s tipmi ako z príkrmu vykúzliť jedlo pre celú rodinu. Kniha Prvé príkrmy je určená pre všetkých rodičov, ktorým záleží na strave svojich detičiek. Výživa dieťaťa je totiž základným stavebným prvkom pre správny psychický a fyzický vývoj a jeho zdravie na celý život.

 

2. Prírodné hračky – ak vám záleží na tom z čoho sú hračky vyrobené

V hračkách vyrobených z čisto prírodných materiálov nenájdete žiadne ropné materiály, zmäkčovadlá, prchavé látky, škodlivé farbivá, alebo PVC, BPA či ftaláty. Keď doslúžia, jednoducho sa v prírode rozložia a nezostane po nich žiadny odpad.

Tikiri – kaučukové hračky

Tikiri hračky sú vyrobené z prírodnej gumy z miazgy kaučukového stromu Hevea, ktorá je pravidelne odoberaná tak, aby strom netrpel, šetrne a udržateľne. Takmer neuveriteľné, že tieto dokonalé roztomilé zvieratká sú len tepelne spracovaná miazga stromu. Sú 100% prírodné, ekologické, v prírode rozložiteľné a hlavne bezpečné aj pre tie najmenšie bábätká, vhodné už od narodenia, maľované ručne netoxickými rastlinnými farbami.

Tikiri zvieratká nemajú žiadny otvor, ktorým by sa do vnútra mohla dostať vlhkosť, takže sú ideálne ako hračka do kúpeľa alebo hryzátko pri prerezávajúcich sa zúbkoch. Deti obľubujú špecifickú príjemnú vôňu a chuť prírodnej gumy.

 

Bavlnené hračky

biky Bonikka sú pre deti skvelým priateľom, spoločníkom, s ktorým sa nikdy necítia samé a hlavne si s nimi deti rozvíjajú fantáziu a sociálne zručnosti. Deti nepotrebujú hračky na baterky, hovoriace, cikajúce a plačúce bábiky, ktoré príbeh a emóciu diktujú. Čím jednoduchšia bábika či akákoľvek hračka, tým viac si dieťa rozvíja fantáziu, slovnú zásobu, predstavivosť, aj vzťah k hračke. Bábiky Bonikka sú vyrobené z príjemne mäkkej certifikovanej bavlny, výplň je z recyklovaných PET fliaš. Mäkkučké, jemné a naozaj kvalitne vypracované. 

 

Meiya & Alvin – kaučuk a bavlna 

Hračky z kolekcie Meiya&Alvin – roztomilá myška a sloník – sú vyrobené z prírodnej gumy z kaučukového stromu Hevea a certifikovanej bavlny. Kombinujú úžitok zvukovej stimulácie hrkálky alebo pískatka a gumennej časti, ktorá je ideálna pre deti, ktorým sa práve prerezávajú zúbky. Jedinečná vôňa a chuť prírodnej gumy je u detí veľmi obľúbená. Mäkkšie aj tvrdšie časti a výstupky masírujú detské ďasná a prinášajú úľavu a ukľudnenie.

 

3. Pura fľaše – zdravé fľaše pre celú rodinu

Sú praktickým darčekom pre deti, mamičky, ockov, starých rodičov… Pura fľaše sú jediné na svete, ktoré získali MADE SAFE™ NonToxic certifikát (2 roky laboratórnych testov a potvrdenie, že okrem BPA a ftalátov neobsahujú ani ťažké kovy, neurotoxíny, toxické rozpúšťadlá a mnohé iné škodlivé látky.) Z Pura fliaš pijete skutočne na Vaše zdravie. Vyberte si z mnohých farieb a veľkostí TERMO fľaší, ale aj nerezových fľaší bez termo izolácie.

 

Prajeme vám krásne a pokojné sviatky, užívajte si chvíle strávené s rodinou. ❤️