0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

Leto plné oddychu a nových zážitkov pomaly končí a znova nás čaká každodenný kolobeh povinností s našimi školákmi. Ráno vstať, pripraviť raňajky, ranná hygiena, príprava desiaty a šup do školy. Na prípravu desiaty by sme si mali vyhradiť dostatok času, pretože je veľmi dôležitá pre našich krpcov. Mala by byť hlavne zdravá a pestrá. Desiata by nemala byť náhradou raňajok, pretože dieťa by nemalo odchádzať do školy s prázdnym bruškom.

Aj vás odrádza baliť zdravú desiatu do umelých nádob a jednorazových obalov? Dnes už vďaka moderným inovatívnym produktom to ide aj bez mikroténových vrecúšok, PET fliaš a bez iných jednorázových obalov, ktoré zaťažujú životné prostredie a ich bezpečnosť je testovaná len na jedno použitie.

 

Zeleninku, ovocie ale aj pečivo môžete zabaliť do ekologického obalu BEE´S WRAP, ktorý je výborný na balenie a uskladnenie potravín. Zabaľte sendvič do obalu Bee´s Wrap, obaľte ho konopným povrázkom a ten obtočte okolo dreveného gombíka. Štýlový a zdravý obal na jedlo pre vaše dieťatko! Je vyrobený z organickej bavlny napustenej včelím voskom, organickým jojobovým olejom a živicou zo stromov. Použite teplo svojich rúk a obaľte Bee´s Wrapom potravinu alebo nádobu. Keď Bee´s Wrap vychladne (v priebehu niekoľkých sekúnd), udrží svoj tvar. Po použití stačí umyť čistou studenou vodou, nechať uschnúť a použiť znova. Bee´s Wrap je umývateľný, znovu použiteľný a kompostovateľný.

Svojmu školákovi už môžete zabaliť na desiatu aj jogurt a smoothie bez toho aby ste sa báli že sa mu jogurt rozleje v školskej taške. Vďaka membráne proti rozliatiu sú silikónové kapsičky Squeasy Gear vhodné aj pre tých najneposednejších.  Ak nechcete kupovať jednorázové kapsičky a uprednostňujete zdravú domácu stravu, ideálnym pomocníkom pre vás bude kapsička Squeasy Gear. Naplníte ju obľúbeným kašovitým jedlom a dieťa si ho vychutná kedykoľvek počas dňa priamo z kapsičky. Vyrobené z kvalitného a odolného potravinárskeho silikónu, bez BPA, PVC, ftalátov, vhodné aj do umývačky riadu a mrazničky.

Ideálny spoločník do školy, na výlety a kdekoľvek ho budete potrebovať. Vhodné na ovocie, zeleninu, oriešky a veľa iného. 100% silikónové vrecko najvyššej kvality je vyrobené v súlade s európskymi potravinovými štandardmi. Stasher vrecko má inovatívne tesniace uzatváranie, ktoré je vzduchotesné. V stasher vrecku možno potraviny aj mraziť a variť a je vhodné aj pre mikrovlnné rúry. Vďaka opakovanému používaniu šetríte životné prostredie.

S Pura fľašami budete mať zdravý nápoj vždy po ruke. Sú to prvé fľaše na trhu celkom bez plastu a jediné na svete získali certifikát MADE SAFE® Nontoxic, ktorý testuje obsah a uvoľňovanie škodlivých látok nad rámec zákonných požiadaviek. Patentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Jednoducho tam zmeníte dojčenskú fľašu na fľašu s náustkom, slamkou alebo športovým uzáverom a môžete ju používať mnoho rokov. V ponuke sú aj termo fľaše, ktoré v lete udržia nápoj osviežujúco studený alebo v zime príjemne teplý.

Školský rok môže začať so zdravo zabalenou desiatou. Má zmysel robiť to inak 😉