✆ +421 911 545 321 (po-pi 7:30 – 16:00 hod.)

BIBS dobývajú celý svet

0

S cumlíkom alebo bez cumlíka? Večná dilema.. nemyslíte ? Donedávna  by matka dieťaťa s palcom či cumlíkom v ústach dostala od svojho okolia „čierny bod“. Dnes niektorí novorodenci dostávajú cumlík už v pôrodnici, a nie pre nič za nič. Preto sa mamičky vôbec nemusia obávať, že cumlík ich dieťatku bude škodiť.

Dnešné moderné mamičky hľadajú aj také cumlíky, ktoré bábätku ladia s oblečením, s topánočkami alebo s kočíkom. Jednoduché, štýlové, navrhnuté a vyrábané v Dánsku, také sú cumlíky BIBS.  Ich minimalistický škandinávsky dizajn, kvalita a široké farebné prevedenie sú pre BIBS cumlíky typické. BIBS dobývajú celý svet. 🙂

Okrem jedinečného dizajnu dbá značka na to, aby boli cumlíky zdravotne nezávadné a napomáhali prirodzenému vývoju detí. Podľa nejednej štúdie môže byť cumlík jedným z preventívnych opatrení proti SIDS (syndrómu náhleho úmrtia kojencov). Niektoré bábätká majú silne vyvinutý sací reflex a satie je to, čo potrebujú na upokojenie. A práve cumlíky sú prostriedkom na uspokojenie sacieho reflexu v dobe, keď dieťatko nie je prisaté k prsníku.Cumlík má tiež ďalšiu výhodu v tom, že dieťatko od neho môžete odnaučiť ľahšie ako od cmúľania pršteka.

 

Guľatý tvar cumlíka BIBS (tvar čerešne) je pre bábätká najprirodzenejší, upokojuje a podporuje ich sací reflex. Vďaka vzduchovému ventilu dieťa cumlík ľahko stláča a formuje v ústach, čím je zachovaný prirodzený vývin podnebia, zubov a ďasien detí. Sacia časť je vyrobená zo 100%-ného prírodného kaučuku, ktorý je mimoriadne pružný a mäkký zároveň, odolný proti vytvoreniu trhlín a odštiepeniu malých kúskov. Ostatné časti (krúžok a karička) sú vyrobené zo zdravotne nezávadného polypropylénu (PP). Cumlík je navrhnutý tak, aby nedráždil citlivú pokožku bábätka. Okrúhly krúžok s vetracími otvormi má klenutý tvar, aby sa čo najmenej dotýkal pokožky okolo úst. Tým je zabezpečená cirkulácia vzduchu medzi cumlíkom a pokožkou bábätka a nevznikajú podráždenia.

Ktorý BIBS cumlík oslovil Vás? Do akých farieb budete ladiť svojho drobčeka Vy? 🙂

Zdieľajte