0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

kupony pre mamickuJuuuuuj, deň matiek je už za 2 dni!!! To ale tí najmenší netušia, všakže. A bolo by asi čudné, keby ich k oslave tohto sviatku viedli ich mamičky samé, takže tentokrát je to na Vás chlapi!!!

Ale žiadny stres… Nemusíte z toho robiť naháňačku za darčekmi, či chystať slávnostný stôl a vypekať dobroty … hoci ani to sa nezakazuje 😉 Úplne postačí, ak deťom vysvetlíte, aký sviatok sa blíži a v nedeľu na prechádzke spolu odtrhnete malý konárik z kvitnúcich stromov, ktoré teraz všade rozvoniavajú. Nič viac matke ku štiastiu nechýba… Iba ak… žeby? … takéto kupóny, ktoré si môžete stiahnuť (dowload pod obrázkom), vytlačiť, vystrihnúť a zviazať ozdobnou šnúrkou. Alebo si jednoducho spolu s deťmi vyrobte/nakreslite/vypíšte ručne svoje vlastné, bude to o to viac osobné a milé. My matky sa Vám potom odmeníme na deň otcov rovnako – kupónmi pre ocka.

Prvé tri strany obsahujú spolu 11 kupónov a na poslednej strane sú štyri prázdne kupóny, ktoré môžete Vy alebo deti vypísať/pokresliť podľa vlastnej fantázie a podľa toho, čo má tá Vaša mamina najradšej.