0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

kupónyČo môže byť pre otca krajším darčekom ako maličká pozornosť, či láskavosť od vlastných detí? Je našou každodennou súčasťou, u niekoho menej a u niekoho viac. No zabaliť ju a darovať k sviatku? Ako? … Vytvorte pár vtipných darčekových kupónov, ktoré ocko použije, keď bude takúto pozornosť od detí potrebovať. Objatie, masáž, pomoc s domácimi prácami, či raňajky do postele alebo priepustka na pivo,… nechajte to na fantáziu Vás a Vašich detí, len Vy Vášho ocka poznáte najlepšie a vymyslíte darček tak, aby bol naozaj vtipný a nápaditý.

Nechajte deti, aby kupóny nakreslili a vyfarbili sami, alebo si môžete stiahnuť a vytlačiť tie naše (kliknutím na odkaz “Download” uvedený pod obrázkom dole). Prvé dve strany obsahujú spolu 8 kupónov a na tretej strane je prvá stránka/obal a tri prázdne stránky, kde môžete ockovi spolu s deťmi napísať odkaz, podpísať sa alebo mu môžu niečo pekné nakresliť. Kupóny vystrihnite, predierujte a zviažte ozdobnou šnúrkou.

Tip 1: V rovnakej grafike sme pripravili aj dotazník pre otca, ktorý nájdete tu. Môžete mu tieto darčeky darovať ako sériu. Dozvie sa tak možno, že “je veľký ako mrkva”, alebo že “v práci spí” 🙂

Tip 2: Kupóny môžete s deťmi vyrobiť aj ručne. Vyzdobené ich kresbami určite budú mať pre obdarovaného ešte väčšiu hodnotu.

Tip 3: Neuvádzajte na kupóny činnosti, ktoré od detí vo Vašej domácnosti vyžadujete ako ich bežné povinnosti v rámci výchovy, aby sa nestalo, že ich odmietnu robiť v bežných situáciách.

Čo by najviac potešilo Vášho ocka? Budeme radi, ak nám napíšete do komentárov a budete svojimi nápadmi inšpirovať aj ďalších.