0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

Telo dospelého človeka obsahuje 60-70% vody a na jeho správne fungovanie potrebujeme denne vypiť 2 až 2,5 litra vody. Čistej a nesýtenej. Častokrát si myslíme, že keď vypijeme cez deň čaj, kávu, mlieko, ochutené vody že naše telo nemôže byť dehydratované. Opak je však pravdou, pretože tieto nápoje obsahujú kyseliny, konzervačné látky, biely cukor a rôzne sladidlá.

Dodržiavať pitný režim  nie je až taká veda, stačí ak budete mať na všetkých miestach, kde sa zdržiavate fľašu alebo pohár vody. To samozrejme neznamená, že si v obchode musíte kupovať zásoby balenej vody a umiestniť ju kdekoľvek, kde sa zdržiavate. Jednorazové plastové fľaše sú pre prírodu extrémne škodlivé. Existuje aj moderná a najmä ekologická náhrada plastových fliaš. Ide o ekologické Pura fľaše, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov s ohľadom na životné prostredie.

Ekologické Pura fľaše môžete využívať donekonečna. Môžete si byť istý, že sa do nápoja neuvoľňujú žiadne škodlivé látky a toxíny, ani príchute a pachy. Vaše dieťa so svojou Pura fľašou vyrastie, pretože z dojčenskej fľaše môžete maž jednoduchým spôsobom fľašu s náustkom, slamkou alebo športovým uzáverom. Termo fľaša dokonca v lete dokáže udržať nápoj príjemne chladný.

Ak dlhodobo nepijeme dostatok vody naše telo je dehydratované. Ako sme už vyššie spomínali  je dôležité mať fľašu všade pri sebe, v kabelke, v aute,v kancelárii či kdekoľvek inde. Častokrát si totiž na vodu spomenieme, no nenapijeme sa. lebo sme príliš leniví si po ňu zájsť. Pura fľaše sú praktické a môžete ich mať teda všade so sebou pretože majú rôzne veľkosti (150ml, 260ml, 325ml, 550ml, 650ml, 850ml).

Takže, nazdravie! 🙂