0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

squeasy-gear-silikonova-kapsicka-banner-mensi

Na našom malom e-shope pribudla novinka – skvelá, jedinečná, vynikajúca, fajnová, viac ako len praktická  – silikónová fľaša / kapsička Squeasy Gear. Prečo je podľa nás jedným z najpraktickejších vynálezov pre deti? Pretože:

2v1 – Na príkrmy aj na pitie
 • Vďaka konštrukcii z jemného mäkkučkého silikónu a vrchnej časti v tvare náustku je ideálna na “cuckanie” prvých príkrmov. Kapsičku môžete použiť na obilninové kaše, zeleninové pyré, smoothie, jogurty, pudingy,… čokoľvek kašovitej konzistencie.
 • Rovnako ale môžete do nej naliať vodu, čaj alebo džús a používať ako fľašu na pitie.
squeasy-snacker-kapsicka-rozlozena
Bez vytečenia a bez rozliatia
 • Súčasťou kapsičky je aj patentovaná membrána, ktorá chráni obsah pred vytečením a deti pred zašpinením. Obsah neprepustí pokiaľ dieťa nesaje. Kapsičku môžete používať s membránou alebo bez nej. Pre hustejší obsah alebo pre rýchlejší tok ju môžete jednoducho vybrať.
 • Vrchnák naozaj výborne tesní a môžete sa spoľahnúť, že Vám v taške, či kabelke nič nevytečie. Dokonca ani keď zatvorenú kapsičku silno stlačíte, všetko bezpečne drží vo vnútri.
Teplé aj studené aj mraznička
 • Silikónové kapsičky môžete naplniť rovnako studeným aj teplým či horúcim obsahom. Silikón je teplotne odolný. Dokonca môžete naplnené kapsičky odložiť aj do mrazničky a predĺžiť si tak trvanlivosť nezjedeného obsahu na niekoľko týždňov.
Úžasne jednoduché čistenie
 • Všetky časti Squeasy Gear kapsičky sú bez rohov a ťažko dostupných miest. Poznáte to, slamky a náustky netečúcich pohárikov sa nedajú dôkladne umyť a preschnúť, vzniká povlak, usadeniny, množia sa baktérie a môžu vznikať aj plesne. Pri Squeasy Gear sú všetky časti otvorené a dostupné. Jednoducho odkrútite vrchnú časť kapsičky, vyberiete membránu a všetko spolu môžete dať do umývačky riadu, alebo umyť ručne napr. kefou na fľaše. Silikónová časť sa dá dokonca prevrátiť na ruby.
squeasy-snacker-kapsicka-plnenie
Super jednoduché používanie
 • Naozaj “easy-to-use” produkt. Široké hrdlo na plnenie a čistenie, s membránou či bez, prikrútiť náustkovú časť s vrchnákom a ide sa. Kapsička sama stojí, takže ju môžete plniť jednou rukou. Kŕmenie zvládnu aj maličké deti celkom samé, nemusíte so sebou vonku či na cesty nosiť lyžičky a podbradníčky a hľadať miesto, kde by ste deti nakŕmili.
Nerozbitná
 • Nerozbije sa ako sklenená, nepukne ako plastová, neobije a nevyduje sa ako nerezová… kvalitný silikón je pri bežnom používaní takmer nezničiteľný.
Ľahká a skladná
 • Do Vašej tašky, či do školskej tašky Vášho školáka asi nepotrebujete pridávať ďalšie ťažké veci. Silikónová kapsička je ľahučká a navyše po použití zostane v plochom tvare, alebo ju môžete zrolovať a tak zaberá minimum miesta.
squeasy-snacker-pouzita
3 veľkosti
 • Squeasy Snacker 104 ml – pre najmenšich papkáčov – rozkošne maličká kapsička (výška s vrchnákom len 10,5cm), vhodná pre maličké ručičky
 • Squeasy Snacker 180 ml – ideálna veľkosť na príkrmy, alebo na pitie, pokiaľ idete von len na chvíľu a potrebujte so sebou “pohár” vody, ale nechcete so sebou ťahať veľkú fľašu.
 • Squeasy Sport 480 ml – na čaj, džús, vodu, smoothie, či nutri-drink,… pre deti na ihrisko, pre školákov do školy, pre športovcov do fitka a na tréning. Po použití zrolujete na minimálnu veľkosť.

squeasy-snacker-kapsicka-3-velkosti

Bezpečná
 • Samozrejmosťou sú testy nezavádnosti a bezpečnosti pre styk s potravinami. Squeasy Gear je vyrobená z kvalitného potravinárskeho silikónu, plastové časti neobsahujú BPA, PVC ani ftaláty, neuvoľňujú do potravín škodlivé látky a produkt spĺňa všetky potrebné normy EÚ.

Tip 1: Squeasy Snacker 180ml – nie len pre malé deti, ale aj pre dospelákov, ktorí potrebujú počas dlhších tréningov doplniť energiu (mixované ovocie, vločky, semienka,…). Jednoducho sa zmestí napr. cyklistom do vrecka na drese.

Tip 2: Ak idete s deťmi na dlhší výlet a bojíte sa, že sa Vám obsah kapsičky v teple pokazí, vložte kapsičku pred odchodom na pár hodín do mrazničky. Zamrazený obsah sa bude v taške pomaly rozmrazovať a kapsičky môžete konzumovať o pár hodín neskôr.

Tip 3: Squeasy Sport 480ml – ak sa ráno ponáhľate do práce a nestíhate raňajky, smoothie máte hotové za pár minút a zo Squeasy Sport fľaše cestou v MHD, v aute, či ráno v práci bude chutiť parádne.

Tip 4: Chystáte sa na dlhšiu cestu autom? Dobroty z kapsičky Squeasy Snacker môžu aj maličké deti papať samé v autosedačke, žiadne rozliatie nehrozí a vy nemusíte robiť prestávky, aby ste deti nakŕmili.

480ml-squeasy-sport-flase-spolu