✆ +421 911 545 321 (po-pi 7:30 – 16:00 hod.)

Možnosti a ceny dodania

Spôsoby a ceny dodania sme zhrnuli do nasledovnej tabuľky:

Pošta doporučene Kuriér SPS Kuriér SPS Osobný odber
platba prevodom vopred platba prevodom vopred platba na dobierku Lipt. Hrádok
Slovensko 1,90 € 2,70 € 3,50 € zadarmo

 

  • Ceny sú uvedené v € s DPH.
  • Osobný odber je možný po dohode v našom sklade v Lipt. Hrádku. Volajte 0910 878 770 alebo nám napíšte.
  • Cena za dodanie do ostatných štátov EÚ je stanovená individuálne na základe osobitnej dohody. Prosím kontaktujte nás.

Pošta doporučene – Menšie zásielky Vám pošta doručí priamo domov, zásielky väčších rozmerov uloží na pošte, rovnako ako v prípade ak Vás nezastihne na adrese. To, že je zásielka uložená na pošte, by Vám mala oznámiť (v schránke nájdete oznámenie o uložení zásielky). V prípade, že oznámenie nenájdete, napíšte nám prosím, pošleme Vám podacie číslo, s ktorým si zásielku vyzdvihnete na pošte.

Kuriér SPS – Prepravná spoločnosť SPS (UPS) Vám doručí tovar priamo na Vašu adresu zväčša doobeda, preto ak ste v práci, zadajte na doručenie Vašu pracovnú adresu. Ráno v deň doručovania dostanete sms a pri doručovaní Vás bude kuriér kontaktovať telefonicky. V prípade neúspešného prvého doručenia si môžete s kuriérom dohodnúť jeden náhradný pokus o doručenie. Zásielky cez prepravnú spoločnosť SPS posielame zvyčajne do 24 hodín po prijatí objednávky (pri dobierke) alebo po prijatí platby (pri prevode) a doručené sú nasledujúci pracovný deň.

Doba dodania sa môže predĺžiť v prípade úhrady z inej banky ako je naša (Fio banka). Je potrebné počítať s 1-3 dňami na medzibankový prevod. Zásielky posielame až po prijatí platby na náš účet.

Prijatie platby Vám potvrdíme e-mailom. Ak Vám zásielka nebude doručená do 3 dní od nášho oznámenia o prijatí platby, prosím kontaktujte nás.