0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

Možnosti a ceny dodania

Objednávky nad 60 € posielame zadarmo.

Pre objednávky do 60 € ponúkame výhodné ceny doručenia:

Objednávky do 60€ Pošta doporučene Pošta doporučene Kuriér SPS Kuriér SPS Osobný odber
platba prevodom na dobierku platba prevodom na dobierku Lipt. Hrádok
Slovensko 1,90 € 3,00 € 2,70 € 3,60 € zadarmo
  • Ceny sú uvedené v € s DPH.
  • Osobný odber je možný po dohode v našom sklade v Lipt. Hrádku. Volajte 0911 545 321 alebo nám napíšte.
  • Cena za dodanie do ostatných štátov EÚ je stanovená individuálne na základe osobitnej dohody. Prosím kontaktujte nás.

Pošta doporučene – Menšie zásielky Vám pošta doručí priamo domov, zásielky väčších rozmerov uloží na pošte, rovnako ako v prípade, ak Vás nezastihne na adrese. To, že je zásielka uložená na pošte, by Vám mala pošta oznámiť (v schránke nájdete oznámenie o uložení zásielky). V prípade, že oznámenie nenájdete, napíšte nám prosím, pošleme Vám podacie číslo, s ktorým si zásielku vyzdvihnete na pošte. Zásielky cez poštu posielame zvyčajne do 24 hodín po prijatí objednávky (pri dobierke) alebo po prijatí platby (pri prevode) a doručené sú do 2-3 pracovných dní.

Kuriér SPS – Prepravná spoločnosť SPS (UPS) Vám doručí tovar priamo na Vašu adresu zväčša doobeda, preto ak ste v práci, zadajte na doručenie Vašu pracovnú adresu. Ráno v deň doručovania dostanete sms a pri doručovaní Vás bude kuriér kontaktovať telefonicky. V prípade neúspešného prvého doručenia si môžete s kuriérom dohodnúť náhradný pokus o doručenie. Zásielky cez prepravnú spoločnosť SPS posielame zvyčajne do 24 hodín po prijatí objednávky (pri dobierke) alebo po prijatí platby (pri prevode) a doručené sú nasledujúci pracovný deň.

Doba dodania sa môže predĺžiť v prípade úhrady z inej banky ako je naša (Fio banka). Je potrebné počítať s 1-2 dňami na medzibankový prevod. Prijatie platby Vám potvrdíme e-mailom. Skontrolujte si prosím aj nevyžiadanú poštu (SPAM). Ak Vám zásielka nebude doručená do 3 dní od nášho oznámenia o prijatí platby, prosím kontaktujte nás.