0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

Spôsoby platby

Za objednávku v našom e-shope môžete zaplatiť dvomi spôsobmi:

  • bankový prevod 

Po odoslaní objednávky dostanete e-mail s inštrukciami k platbe. Objednávku je potrebné zaplatiť prevodom na náš účet vo Fio banke a ako variabilný symbol uviesť číslo objednávky. Tovar Vám odošleme až po prijatí platby na náš účet. Ak robíte prevod z rovnakej banky, peniaze máme pripísané na účet ihneď. Medzibankový prevod môže trvať 1-3 pracovné dni.

  • dobierka

Platbu za tovar uhradíte kuriérovi v hotovosti pri prebratí tovaru. Takto môžete mať objednaný tovar doma už nasledujúci pracovný deň po odoslaní objednávky (ak objednávku odošlete do 11:00 hod). Platba na dobierku je spoplatnená príplatkom 0,80€.

  • PRIPRAVUJEME – platobné brány

Pripravujeme pre Vás možnosť platby prevodom cez prednastavené platobné brány. Jedná sa o bezpečné a rýchle bankové prevody, kedy platbu zrealizujete stlačením tlačítka, prihlásením sa do Vášho internetového bankovníctva a jednoduchým potvrdením už prednastaveného formulára na prevod. Navyše v tomto prípade dostaneme potvrdenie o prevode okamžite bez ohľadu na to, z ktorej banky prevod robíte a môžeme Váš tovar odoslať ihneď.