0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

sutaz vyber farbu

Prinášame na slovenský trh ďalšiu super praktickú novinku – Squeasy Gear silikónovú fľašu na detskú výživu, kašu, jogurt, smoothie alebo aj na vodu či džús. Jednoducho naplňte svojou obľúbenou domácou mňamkou a máte zdravú desiatu či olovrant pre deti.

features

Fľaše Squeasy Gear sú na ceste k nám do e-shopu. Zatiaľ si môžete o ne zasúťažiť na našej facebook stránke.

Trvanie súťaže:

25.5. – 27.5.2016

Podmienky súťaže:

Na facebook stránke sDeťmi.sk pod súťažnou fotografiou napíš do komentára veľkosť a farbu fľaše, ktorú by si si prial/-a. Zo všetkých zúčastnených vyžrebujeme 3 osoby. Každá vyžrebovaná osoba získa jednu silikónovú fľašu Squeasy Gear podľa svojho výberu.

Pozor: Každý sa môže zúčastniť len 1x. Píšte prosím konkrétne a presne – 1 farbu (zelená, ružová, tyrkysová, sivá) a 1 veľkosť (104ml, 180ml alebo 480ml).
Výhry:

pre výhercov: 3 x Squeasy Gear silikónová fľaša.

Žrebovanie a výsledky:

V pondelok 30.5. o 12:00 zo všetkých komentárov (farba a veľkosť fľaše) pod súťažným obrázkom vyžrebujeme 3 výhercov. Výsledky budú uverejnené pod súťažným obrázkom ako aj tu na stránke.

Osobitné ustanovenia súťaže:

Usporiadateľ – like, s.r.o. so sídlom Tomášikova 50/C, 831 04 Bratislava, IČO: 46 417 362, zapísaná v obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 77174/B – si vyhradzuje právo na zmenu pravidiel súťaže, dĺžky trvania súťaže a na zrušenie súťaže. Výherca nemá právny nárok na výmenu výhry/ceny alebo výplatu jej hodnoty formou peňažnej alebo inej kompenzácie. Účastník súťaže berie na vedomie, že výhry nie je možné vymáhať súdnou cestou. V prípade akéhokoľvek sporu týkajúceho sa súťaže, bude rozhodnutie usporiadateľa konečné a záväzné.

Zapojením sa do súťaže vyjadrujú účastníci súťaže svoj súhlas s pravidlami zverejnenými na tejto stránke.

V Bratislave dňa 25.5.2016