0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

Pura nerezová fľaša je konečne to čo hľadáte. Bezpečná fľaša vyrobená 100% bez plastových častí. Môžete ju používať denno – denne  bez toho aby ste sa obávali o svoje zdravie a hlavne o zdravie svojho dieťatka. S Pura nerezovou fľašou si môžete byť istí, že sa do nápoja neuvoľňujú žiadne škodlivé látky a toxíny, ani príchute a pachy ako je tomu u plastových fliaš alebo fliaš s plastovými vrchnákmi. Samotní výrobcovia tvrdia, že opakované používanie plastových fliaš vedie ku kazeniu plastu k jeho doškriabaniu a stenčovaniu. Na poškodených miestach sa následne usádzajú baktérie, ktoré predstavujú zdravotné riziko. Plasty vystavované teplu, ktorých povrch sa časom ničí, navyše v mnohých prípadoch uvoľňujú toxické látky. Pura nerezová fľaša je vyrobená bez akýchkoľvek škodlivín, môžete si byť istý, že svojmu bábätku neškodíte a pijú svoje mliečko resp. nápoj zo zdravej fľaše.

Pura fľaše sa navyše prispôsobujú a „rastú“ s Vašim dieťatkom. Baby Grows…Bottle EvolvesTM – patentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Jednoducho tak zmeníte dojčenskú fľašu na fľašu s náustkom, slamkou alebo športovým uzáverom alebo s použitím tesniaceho disku na pohárik na príkrmy a drobné občerstvenie. Jednu fľašu tak môžete používať roky a zároveň šetríte peniaze a životné prostredie. #OneLife…One BottleTM

Prvá fľaša na trhu 100% bez plastových častí a jediná fľaša, ktorá získala certifikát NonToxicCertified. Fľaša a objímka sú vyrobené z antibakteriálnej nerezovej ocele #304 (18/8) a ostatné časti zo silikónu najvyššej medicínskej kvality. Pura nerezová fľaša je nerozbitná ekologická fľaša ocenená viac ako 35 oceneniami. Fľaša bez BPA, PVC, ftálátov a bez akýchkoľvek iných nebezpečných látok a toxínov, testovaná podľa smerníc EÚ.

Ďalšou výhodou Pura nerezovej fľaše je aj vákuová tepelná izolácia. Fľašu tak môžete používať aj v zime, pretože Pura nerezová TERMO fľaša vám nápoj udrží príjemne teplý. Kvôli silikónovým uzáverom však majú fľaše časovo obmedzenú schopnosť udržania teploty obsahu. Nápoj udržia studený do 8 hodín (resp. 24 hodín s ľadom) a teplý do 6 hodín, v závislosti od obsahu, počiatočnej teploty a vonkajšej teploty. Napr. pri fľaši s obsahom 260 ml, počiatočnej teplote nápoja 80℃ a vonkajšej teplote -2℃, má nápoj po 2 hodinách teplotu cca 52℃ a po 6 hodinách cca 27℃. Teplota nápoja sa dá udržať aj na dlhšiu dobu, použitím silikónového tesniaceho disku.