0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

KiETLA

KiETLA – kvalitné a štýlové doplnky s ochranou proti UV žiareniu, maximálna ochrana, navrhnuté francúzskymi odborníkmi.

 

KiETLA ponúka…

  • Nezlomiteľné slnečné okuliare pre deti 0-6 rokov (4 štýly a veľkosti) jedinečné vďaka svojej nerozbitnosti a ohybnosti, ľahkému flexibilnému rámu bez nebezpečných pántov a skrutiek. Polykarbonátové šošovky s top optikou, 100% filtrom UVA aj UVB a dokonca aj s filtrom škodlivého modrého svetla. Ľahučké a pohodlné, netlačia na nose a za uškami a hlavne vďaka svojej ohybnosti vydržia roky… ak ich dieťa nestratí 🙂


  • Štýlové crazygzag okuliare pre veľkáčov 6-12 rokov, rovnako s top optikou, 100% filtrom UVA aj UVB, kvalitné polykarbonátové sklá, polarizované, s filtrom škodlivého modrého svetla. Ľahučké rámy, flexibilné pánty, dokonalé pokrytie očného okolia… Moderné “oversize” tvary – pilotky, mačacie, okrúhle lenonky – budete ich zbožňovať všetky.


  • Obojstranné klobúčiky s najvyšším UV filtrom UPF50+ vyrobené zo 100% bavlny certifikovanej Oeko-Tex. Klobúčiky sú obojstranné doslova 2-krát – môžete ich nosiť otočené vzorom na vrchu alebo prevrátené na ruby na bielo-čiernu kombináciu a tiež ich môžete otáčať spredu-dozadu čím zabezpečíte tienenie tváre alebo krku dlhšou stranou klopy klobúka.


  • Kvalitné plavky s najvyšším UV filtrom UPF50+, ktorý je vytvorený špeciálnou technikou tkania a neobsahuje žiadne chemické filtre. Krásne pastelové farby a vzory. Nohavičky pre dievčatá, šortky pre chlapcov a top pre všetkých, ktorý sa neradi natierajú krémom na opaľovanie, alebo chcú na slniečku pobudnúť dlhšie 🙂 Certifikácia Oeko-Tex, ktorá zabezpečuje použitie tých najkvalitnejších materiálov bez obsahu škodlivín je pre značku KiETLA už samozrejmosťou. Zabalené v znovupoužiteľnom obale so zipsom, ktorý využijete opakovane na mokré plavky.


Detské oči sú na slnko veľmi citlivé a zraniteľné. Rohovka a obzvlášť šošovka ešte nie sú dostatočne vyvinuté, aby chránili sietnicu. U detí mladších ako 1 rok až 90% UVA a 50% UVB prechádza až k sietnici a spôsobuje poškodenia, ktoré sa prejavia až neskôr. Šošovka sa vyvíja až do veku 12 rokov dieťaťa. Preto je veľmi dôležité chrániť oči detí už od malička.

Rovnako je to s pokožkou, ktorá si každé spálenie dobre zapamätá. Detská pokožka je tenšia a zraniteľnejšia, UV žiarenie do nej preniká niekoľkonásobne viac ako u dospelých.

Dnes je žiaľ ozónová vrstva, ktorá by mala filtrovať UV žiarenie v atmosfére, značne narušená a neplatí už to, že my ako deti sme podobnú ochranu nepoužívali a sme tu zdraví a v poriadku. Chráňte vašich najmenších, zdržujte sa na priamom slnku obmedzene, používajte doplnky s kvalitným UV filtrom, nie len okuliare, ale aj pokrývku hlavy a ľahké oblečenie ideálne s UV filtrom. Používajte prírodné UV krémy bez nano častíc a hlavne sa vyhýbajte pobytu vonku počas obedného agresívneho slnka.

Krásne letné zážitky vám prajeme 😉

Veľkostná tabuľka KiETLA


Zobrazuje sa všetkych 26 výsledkov