0911 545 321 (po-pi 7:30 - 16:00 hod) info@sdetmi.sk

Pura silikónový športový uzáver so slamkou

5,99  s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: Značiek: , , , , , , ,

Pura silikónový športový uzáver - športová slamka - je slamka s voľným prietokom bez membrány. Je vhodná pre staršie deti, teenegerov a dospelých, ktorí ocenia rýchlejší tok než pri slamke s membránou. Vyrobená zo 100% silikónu medicínskej kvality a zložená z dvoch dielov - farebná horná časť s vrchnákom, ktorý fľašu vodotesne uzavrie a odoberateľná priesvitná spodná časť slamky (viď foto).

Any Bottle… Any Lid – patentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Športová slamka je teda kompatibilná so všetkými Pura fľašami (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, alebo termo fľašami 260ml, 475ml a 650ml). Vnútornú dĺžku slamku upravte odstrihnutím podľa priloženej mierky, tak aby vyhovovala veľkosti fľaše, ktorú používate.

Baby Grows… Bottle Evolves – Pura®  fľaše sa prispôsobujú Vašim potrebám. Nekupujte zakaždým novú fľašu. Jednoducho zmeňte dojčenskú fľašu alebo fľašu s náustkom na fľašu so slamkou a neskôr so športovým uzáverom tak, že vymeníte len silikónovú časť. Šetrite tak peniaze aj prírodu.

  • Balenie obsahuje 1ks Pura® silikónový športový uzáver so slamkou
  • 2 oddeliteľné časti zabezpečujú jednoduchšie čistenie
  • Pura® silikónový športový uzáver so slamkou je ako jediný na trhu je vyrobený zo 100% silikónu medicínskej kvality, bez akýchkoľvek plastových častí, bez obsahu BPA, PVC, ftalátov a iných nebezpečných látok
  • Spĺňa normy EN14350, FDA, CPSC a nariadenie EÚ 10/2011
  • Chránené patentom

Ďalšie informácie

Farba

aqua, ružová